MŮJ PŘÍBĚH

Od výchovy k obchodu

Na začátku bych rád poděkoval svým rodičům Aleně a Pavlovi Adamovým, kteří mě vychovali a poskytovali mi zázemí do doby než jsem se rozhodl se osamostatnit. Jste užasní rodiče a nikdy nebudu mít dostatek slov, abych dostatečně poděkoval. Potřeba osamostatnit se a poznat svět uzrává v 19 letech, kdy začínám jako podomní prodejce a prodávám služby v oblasti telekomunikací ve společnosti Ranger. Následně mé kroky vedou do tehdejšího Českého Telecomu, dnes O2, kde se učím zručně prodávat služby, náborovat studené kontakty, vést týmy lidí a nést odpovědnost za plnění plánu  struktury 7 manažerů a 250 obchodníků. To nás byla banda. Nezapomenu a díky všem.

ZÍSKANÉ SKILLS: prodej, vlastní nábor lidí do D2D sítě, manažerské dovednosti

Síťový marketing a kouzlo vzdělávacího systému

V O2 jsem se naučil hodně. Ovšem nyní se ocitám na návštěvě velkého semináře společnosti Amway, kde vidím na vlastní oči na 5000 lidí v hale a zůstávám v úžasu. Naprosto špičková organizace propracovaná do detailu, atmosféra plná nadšení, mnoho lidí, kteří jdou za svými sny a propagace časové svobody a finanční stability. Okamžitě mě to chytá. V tu dobu vím, že jednou budu mluvit pro lidi, povzbuzovat je a budu za to honorován. Síťový marketing mi ukazuje mnohem více než jen jak organizovat akce, ale také mi vnáší do života leadersip, dovednost lidi nadchnout na vizi a umění předat to dále..

ZÍSKANÉ SKILLS: leadership, motivační přednášení

Vzdělávací systémy, přednášení a práce s videem pro firemní zákazníky

Díky znalostem z přímého prodeje a MLM jsem schopen rozběhnout menší firmu na osobní rozvoj firemních zákazníků se zaměřením na komunikaci a zákaznický zážitek. Mám tu čest tvořit videolearning, který firemním klientům pomáhá vzdělávat maloobchodní sítě jako jsou: Albi, Hamleys, Dermacol, Hairborn, Queens a další. Přednáším pro řadu klientů na motivační témata, která miluji. Pozvání jsem měl možnost přijmout například od: La Lorraine, Broker Consulting.

Více o mé práci www.imotivation.cz 

ZÍSKANÉ SKILLS: zodpovědnost za vlastní projekty

Komunitní centra a talkshow aneb Go Freedom story

Zakládám první komunitní centrum, které zároveň slouží jako podnikatelská základna. Zvu do prostoru mladé lidi, se kterými začínám podnikat a pracovat na vizi něčeho, co se dnes jmenuje Go Freedom. Po založení centra Go Freedom vzniká event Go Freedom Live, který vytahuje mladou generaci na akce, kam zvu známé osobnosti, ať přijdou sdílet svůj příběh. Mezi osobnosti přijali pozvání: Marian Jelínek, Kazma, Mark Dzirasa, Václav Staněk, Petr Šimůnek, Raego, Suvereno, Karel Hynek a Radek Petráš, Jiří Charvát, Simona Babčáková a mnozí další. V dnešní podobě Go Freedom dodává motivaci, sebevědomí, dovednosti a povzbuzení mladým lidem. Jedná se z mého pohledu o velmi unikátní edukativní program, který by měl absolvovat každý mladý člověk, který opouští střední školu nebo je na vysoké.

Více o Go Freedom www.gofreedom.cz 

ZÍSKANÉ SKILLS: znalost myšlení mladé generace a způsobů jak je motivovat

Z malého konzultanta a z velkého města do malého domečku v přírodě a k velkému snu o filmu

Události se v čase mění a to je i můj případ. Potkal jsem dívku snů, přestěhoval se s ní do přírody, narodil se nám krásný syn a začal naprosto nový život, nová zodpovědnost a také nová motivace. Stále přednáší, stále tvořím videa, stále někoho zajímavého potkávám a těch stále bylo více až přišel nápad na vytvoření filmu na téma Sebepoznání. Od myšlenky uběhl rok a půl a na oba díly filmu se můžete podívat na www.sebepoznani.film. Tak jsem si splnil další sen.

ZÍSKANÉ SKILLS: sestavování štábu, herců, psaní scénáře, zajišťování crownfoundingu, komunikace s médii

projekt V HLAVĚ - ženy

Mám další sen, který jsem začal realizovat. Jeden z mých učitelů mi řekl, začni se věnovat práci se ženami, začni je povzbuzovat, začni jim dávat sebevědomí a dovednosti. A jelikož jsem trošku jako Forrest Gump, řekl jsem, “tak jo”.

Díky následné synchronicitě s jednou ženou, koučuji individuálně dnes ženy a vytvářím velký rozvojový program pro povzbuzení sebevědomí a vnitřní síly žen v rámci regionu CZ/SK. Proč to dělám? Pojďte si odpovědět se mnou. Pokud bude ve vládě 50% žen, myslíte, že budou lidé válčit? Myslíte že žena, která dává život, tak životy dokáže brát, třeba způsobem, že nechá vyslat raketu? Myslím, že ne..Ale zpátky na zem. Co kdyby ženy více znali svou hodnotu a uměli ji vyjádřit? Jak by vypadal svět, nebyl by něžnější? Aktuálně první fází projektu prošlo více než 300 žen.

ZÍSKANÉ SKILLS: schopnost naslouchat potřebám žen

Kreativec pilný jako včelka

Aktuálně jsem také součástí kreativní agentury BFLOW a.s., která je pilná, ale hlavně máme výsledky. Více o včelkách.

www.bflow.cz

Hudba a rap

Mám to štěstí, že se jsem našel vášeň, která mi pomáhá vyjadřovat moje myšlenky, pocity a vize. Skládání textů, které převádím do hudební tvorby v oblasti rapové kultury. A to s jediným cílem. Pomáhat skrze texty najít druhým chuť do života a poskytovat jim nutnou dávku motivace a inspirace. Jsem rád, že se za mou audio vizuální tvorbu rozhodli postavit osobnosti jako: Karel Janeček, Pavel Vosoba, Ctirad Hemelík, Dana Mrázková a další mecenáši bez kterých by má tvorba vznikat nemohla. Brzy se těšte na první klipy.

ZÍSKANÉ SKILLS: rap a práce s hlasem